Zlatna Nika

15.04.2018. Jaskanski judaši nastupili su na međunarodnom natjecanju u Svetoj nedjelji i osvojili šest medalja

Jučer je u Svetoj Nedelji održan Sakura Cup na kojem je nastupilo 343 natjecatelja iz 5 zemalja, Hrvatske, Slovenije, BiH, Austrije i Ukrajine.
Judo klub Jasku predstavljalo je 13 judaša koji su postigli odlične rezultate. Zlatnu medalju je osvojila sjajna Nika Markulin koja je proglašena i najboljom natjecateljicom u svojoj kategoriji.

Srebrnu medalju osvojila je Gabrijela Stepinac, a broncu su osvojili Emily Reščić, Elin Bartaković, Paola Kuharić, Sven Lencur.
Peto mjesto zauzeli su Valentino Tandarić i Lana Ribarić, a sedmo Viktor Stepinac i Kim Bartaković.

Bez plasmana su nažalost ostali Noa Studen, Ivan Jurković i Antonio Bereček.
Sljedeći vikend Judo klub Jasku očekuje Prvenstvo Hrvatske za dječake i djevojčice U14 te juniore U21.